Najlepsze prezenty pod choinkę z lat 90

Kiedyś to były prezenty, dziś nie ma prezentów 😉 Kiedyś każdy, nawet mały bajer w ramach świątecznych prezentów gwarantował multum rozrywki. Niecierpliwie oczekiwało się momentu rozpakowania paczek do Świętego Mikołaja. Jak jest się dzieckiem wszystko smakuje zdecydowanie lepiej. Dlatego mała ściągawka dla tych, którzy może celują w trafione prezenty z lat 90

 

Odzież zawsze na topie

Zawsze dobrze jest dostać nowy ciuch. To nic, że taki prezent może okazać się kompletnie nietrafiony. Taktowanie jest cieszyć się z kolejnego sweterka czy kompletu skarpetek. Ale przecież kiedyś, dawno dawno temu w latach 90 ten kto znalazł pod choinką nowe spodnie od Levisa mógł się poczuć królem. Słynne Levis 501 w latach 90 były idealne w każdym calu.

„Sto panienek na twój widok się ślini bo właśnie założyłeś nowe pięćset jedyny”

 

Do kompletu Św. Mikołaj mógł podrzucić kurtkę Flek. Dekada lat 90 + kurtka flek czyli coś co kojarzy się z osobami uprawiającymi aktywność fizyczną na stadionach piłkarskich. Praktyczna kurtka, wystarczyło przerzucić na drugą stronę i nadal czysta.

Ulubiona kurtka „sympatyków” piłki nożnej z lat 90

 

 

Perfumy, dezodoranty – zadbać o zapach

Dla panów zdecydowanie Old Spice czyli symbol zachodu w latach 90. Psikacze Old Spice, woda po goleniu, się działo. Nie ulega wątpliwości, że w tamtym okresie był to produkt z wyższej półki.

Wchodzisz na wyższy poziom!

 

Panie z kolei na pewno nie pogardzą dezodorantami Impulse. Oprócz różnorodnych zapachów dużym powodzeniem mogą cieszyć się limitowane serie np. od Spice Girls.

„Girl Power!”

 

Książka zawsze bezpiecznym prezentem

ale pod warunkiem, że trafiająca w gusta obdarowanego. Zwolennicy politycznych tematów z podtekstem erotycznym na pewno nie wzgardzą polskim bestsellerem z początku lat 90 czyli Erotyczne Immunitety – Pamiętniki Anastazji P. Gorący tytuł, ogromna sprzedaż. Dopiero później wyszła cała prawda na temat tejże pozycji.

Który polski autor sprzeda dziś ponad 400 tys. egzemplarzy?

Kto woli unikać politycznych tematów i celuje w coś bardziej neutralnego niech zastanowi się nad przygotowaniem prezentów książkowych w postaci serii Harlequin. 99% kobiet, które dostaną taki prezent będzie zadowolone. Prawdziwa miłość forever w każdej postaci.

Prawdziwa miłość czeka za rogiem 😉

 

Tematy okołoksiążkowe to również wszelkiego rodzaju ilustrowane poradniki. Dokładniej mowa o poradnikach dla blogerów i blogerek modowych. Katalogi Burda czy Quelle pokażą jak się nosić w klimacie zachodu lat 90. Skarbnica wiedzy i źródło licznych inspiracji.

 

Rozrywka i czas na relaks

Najnowszy Xbox czy tam Play Station to nic w porównaniu z tym jak wiele radości przyniesie wspólna gra na sprzęcie Pegasus. Nie trzeba połączenia z netem, nie potrzeba co jakiś czas dokupować dodatków do gry. Wszak wystarczy jeden cartridge z niezliczoną ilością gier. Do wiosny daleko, a w jakiś sposób należy wypełnić sobie zimne wieczory.


Dla miłośników muzyki dobrym pomysłem na prezent będzie walkman oczywiście z kolekcją minimum 5 nowych kaset. Dobrze jest w drodze do pracy czy szkoły posłuchać dobrej muzyki z lat 90. Nie wolno tutaj jednak zapomnieć o dodaniu kilkunastu baterii. Zbyt częste przewijanie kaset wymaga odpowiedniego zaplecza „bateryjnego”.

 

Coś mocnego czyli alkohol dla prawdziwych facetów

Dla niektórych święta to okazja do długich, nocnych rozmów w bliskim gronie. Dodatkiem do owych rozmów jest oczywiście odpowiedniej klasy alkohol. Co tam kolorowe wynalazki z zagranicy. Każdy szanujący się mężczyzna powinien znaleźć pod choinką butelkę Wódki Lodowej.

 

Słodyczy nie będzie

Lepiej nie oczekiwać słodyczy czy słonych przekąsek z lat 90. Po co mają brzuchy rosnąć i do tego boleć. Zawartość paczki ze słodyczami w tamtych czasach znikała ekspresowo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz